PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587032}

Przyszłość

The Future
6,4 1 487
ocen
6,4 10 1 1487
7,2 5
ocen krytyków
Przyszłość
powrót do forum filmu Przyszłość

Smutny, nietuzinkowy film o ludziach nieradzących sobie z własnym życiem,
wyolbrzymiających własne problemy. Poniekąd jak się ogląda, człowiekowi robi się lżej na
duszy, że nie jest z nim aż tak źle ;)
Urocza postać kota zdecydowanie sprawia, że film staje się mniej męczący.

ocenił(a) film na 7
unexceptional

Wciągu całego filmu myślałam tylko o tym kocie, był uroczy. Miałam nadzieję, że znajdzie dom, że nie zostanie uśpiony. :( Normalnie nie umiem się pogodzić z tym faktem... ;(

yska1988

Może to dziecinne ale (jako kociary) mnie los tego kota też męczy :(...
Zdaję sobie sprawę, że w filmie ten kot był tylko symbolem (miałkości, braku odpowiedzialności za siebie i za innych, niekonsekwencji oraz tchórzostwa bohaterów) ale jego monologi aż we mnie uderzały, były największym atutem tego filmu..

ocenił(a) film na 6
madz20

przy każdym monologu kota coraz bardziej zalewam się łzami. Dawno się tak cholera jasna nie wzruszyłam.

ocenił(a) film na 6
yska1988

historia kota złamała mi serce

yska1988

Dzięki za podpowiedź, idę przełączyć na inny kanał, takiego obrotu sprawy nie zniosę...

ocenił(a) film na 6
unexceptional

mam mieszane uczucia co do tego filmu, z jednej strony ma w sobie coś wyjątkowego, z drugiej ten brak energii głównych bohaterów i ich oderwanie od rzeczywistości wprowadza nudę, niemniej jednak myślę, że warto zobaczyć, bo jest w nim coś co przyciąga uwagę :)

ocenił(a) film na 7
unexceptional

Ładny film. W połowie (zatrzymanie czasu) nawet faktycznie wciąga i podnosi od tego momentu moją ocenę. Szkoda, że trochę brak mu rytmu, co jest dosyć dziwne, bo teoretycznie wszystko niby gra - sposób kręcenia, dialogi, postacie są bardzo charakterystyczne dla July. Specyficznie się komponuje z filmem "Beginners", który obejrzałem kilka filmów wcześniej. Cieszy mnie, że ta para reżyserska dobrała się razem. Faktycznie pasują do siebie i ich filmy radzące sobie z przeszłością i przyszłością na swój sposób ładnie się dopełniają.

ocenił(a) film na 4
unexceptional

A mnie jednak zmęczył. Przede wszystkim dlatego, że jest wtórny w stosunku do "Ty i ja i wszyscy, których znamy", poprzedniego filmu reżyserki. Co sprawdziło się za pierwszym razem, zawiodło za drugim. Co do kota - od razu skojarzył mi się z rybą z "Maelstrom" Villeneuve'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones