PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 986
ocen
7,7 10 1 90986
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Czy ktoś z was może wie, gdzie można kupić tę książkę? Chodzi oczywiście o "Naftę" Uptona Sinclaira, chętnie bym przeczytała przed pójściem do kina. W ofercie sklepów internetowych nie ma, nie znalazłam też w żadnym internetowym antykwariacie. Pewnie nie było żadnego nowego wydania, dlatego tak trudno dostać.

ocenił(a) film na 10
salus_in_platone

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300190679799&ssPageName=MERCOS I_VI_ROSI_PR4_PCN_BIX_Stores&refitem=300178972914&itemcount=4&refwidgetloc=close d_view_item&refwidgettype=osi_widget


...choć kto wie... może przy okazji premiery ktoś ja u nas wyda, jak to często bywa...

ocenił(a) film na 9
miczum

Dzięki, może chociaż zdobędę pierwszy tom przed premierą. Nie wiem, czy jest co liczyć na nowe wydanie. Wciąż liczę, że pokaże się u nas "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa" Rona Hansena, ale się nie zanosi.

ocenił(a) film na 10
salus_in_platone

Kto wie, może się doczekasz, tak jak ja doczekałem się ksiazki To nie kraj dla starych ludzi McCarthy'ego, przy okazji premiery filmu Coenów... no może nie do końca "doczekałem", bo premiera z 15 stycznia chyba im się delikatnie przesyneła, no ale sam fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones