PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 986
ocen
7,7 10 1 90986
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

I JAK TU NARZEKAĆ NA PIRACTWO, SKORO FILM NOMINOWANY DO OSCARA POLSCY WIDZOWIE DZIĘKI "ZAPOBIEGLIWEMU" DYSTRUBUTOROWI BĘDĄ MIELI OFICJALNIE OKAZJĘ OBEJRZEĆ MIESIĄC PO CEREMONI ROZDANIA. JAK CO ROKU KTOŚ PRZESYPIA OKAZJĘ ZAROBIENIA NA PRZEDOSCAROWYM ZAINTERESOWANIU KINOMANIAKÓW FILMAMI KTÓRE UZYSKAŁY NOMINACJĘ. A WYSTARCZY ZROBIĆ TO JAK DYSTRYBUTOR "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" KTÓRY WYPUŚCI FILM TUŻ PRZED CEREMONIĄ I ZGARNIE ZAINTERESOWANYCH ZARÓWNO NOMINACJAMI, JAK I POTENCJALNYMI STATUETKAMI, JUŻ PO CEREMONI ICH ROZDANIA.

Pan_Li

calkowicie sie zgadzam. rozpietosc czasowa pomiedzy premiera swiatowa i polska jest po prostu niedopuszczalna. :/

ocenił(a) film na 10
Pan_Li

Fakt

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

I to jest argument !

ocenił(a) film na 8
Dr_Grape

Kurcze, masz rację... Chcę zobaczyć ten film przed rozdaniem Oscarów, ale uczciwie to jest praktycznie niemożliwe... I go pewnie spiracę. Ale jak będzie na prawdę tak genialny, jak mówią, do kina prawdopodobnie też się przejdę :D

Dr_Grape

Fakt

ocenił(a) film na 9
Pan_Li

na głównej stronie filmwebu pojawił się artykuł w którym napisane jest że polska premiera będzie miała miejsce pod koniec lutego a pokazy przedpremierowe 15 lutego. Mam nadzieje że to prawda i THERE WILL BE BLOOD i NO COUNTRY i SWEENEYA bedzie można zobaczyć przed Oskarami

ocenił(a) film na 8
GhostFace

Nie przesadzajcie. Oficjalna światowa premiera miała miejsce dnia 11 stycznia. To co jest podane na filmwebie, to przedpremierowy pokaz filmu na FantasticFest, swoją drogą nie wiem po co się takie głupoty dodaje...Na przykład we Francji premiera jest tylko dzień wcześniej od naszej, czyli 28 lutego!
Nie wiem co ta za różnica, obejrzeć film przed Oskarami czy po Oskarach, dla mnie żadna. Do tego Polska premiera, która ma miejsce półtora miesiąca po amerykańskiej, to nie jest źle. Taki Słini Tod był u nas 2 miesiące po światowej premierze.

ocenił(a) film na 9
Pan_Li

Cinema City Kinepolis w Poznaniu stanęła na wysokości zadania i będą 3 pokazy przedpremierowe w piątek, sobote i niedzielę o 18.30. ZAJEBIŚCIE SIĘ CIESZĘ !!!

ocenił(a) film na 9
Pan_Li

W Heliosie we Wrocławiu już od dzisiaj 15.02. do czwartku 21.02. są pokazy o 21.15:) A wiem, że będą jeszcze pokazy przedpremierowe w sieci Cinema City, więc jak ktoś ma szczęscie to obejrzy:)

ocenił(a) film na 9
Pan_Li

z tego co widać na sronie internetowej pokazy potrwają aż do czwartku, codziennie 18:30, ale to może być błąd na stronie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones