PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 953
oceny
7,7 10 1 90953
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

No cóż, widziałem...i

ocenił(a) film na 8

Uwaga, uwaga.. szanowni państwo - oto mój faworyt! Ten film deklasuje, no po prostu zmiata na śniadanie NCFOM (aż ocenę zmniejszyłem). Jest to arcydzieło na miarę klasyków lat 70. Mówicie: "jeden z najlepszych filmów dekady..." - to J E S T najlepszy film dekady. Nie wiedziałem, że współcześnie (2007 rok!) można nakręcić T A K I E arcydzieło! Oklaski! Aha, genialna, ba, arcygenialna rola Daniela - oscar murowany!

ocenił(a) film na 5
Uzi

Ja jednak powiem "jeden z najlepszych filmów dekady" :). Choćby w samym '99 znajdzie się kilka tytułów lepszych, choć z ostateczną opinią raczej się wstrzymam aż film Andersona zobaczę po raz drugi.

ocenił(a) film na 8
arrival

Mam na myśli dekadę 2000 - 2009.
Rok 99' to faktycznie zbyt wysoka poprzeczka.

ocenił(a) film na 10
Uzi

Ja niestety widziałem tylko jakąś okrojoną wersję (bez 16 minut!) i dodatkowo z poprzestawianymi niektórymi scenami (widać to), ale i tak zrobił dla mnie wielkie wrażenie. Na pewno pójdę do kina jak tylko będzie się dało i wróżę mu miejsce wśród moich ulubionych pozycji.

Sqrchybyk

cóż,niestety również widziałem tą wersję :\ aa i na dodatek od 2cd nawala synchro ;|, szkoda bo chciałbym zobaczyć całą scenę kłótni ojca z synem..
btw. myślałem że obejrzę po prostu kolejny dobry film, ale ten film zasługuje na miano arcydzieła, jestem w głębokim szoku po obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 9
fuckbush

luuuudzie, co wy tacy narwani, będzie niedługo w kinie w idealnej kopii, po co psuć sobie ten ''pierwszy raz'' z ARCYDZIEŁEM jakimiś niedorobionymi wersjami. LET'S GO TO THE CINEMA, film w marcu u nas, ja poczekam

ocenił(a) film na 10
GhostFace

Cóż, ja koniecznie chciałem filma przed Oskarami zobaczyć, taki juz fanatyczny czasami jestem. Ogólnie jestem z tej kopii zadowolony, braki były w sumie niewielkie (tak myślę, bo nie miałem problemu ze zrozumieniem co się dzieje), a jakośc obrazu i dźwięku dobra. Do kina zresztą poszedłbym nawet jeśli film by mi sie nie spodobał. Mimo fanatyzmu staram sie jednak być uczciwym...

GhostFace

niedługo ..2miesiące to długo, zresztą i tak pójdę go obejrzeć jeszcze raz i jeszcze raz.

fuckbush

Mógłby ktoś mi uprzejmie streścić, powiedzmy, ostatnie 30minut filmu, ponieważ również shańbiłem się tą słaba wersją z przestawianymi scenami?

ocenił(a) film na 8
zaremba

Po prostu arcydzieło. ARCYDZIEŁO. Przed chwilą obejrzałem, ale do kina i tak pójdę... Warto. Film po prostu genialny.

zaremba

ja jeszcze trochę poczekam na wersje choćby screenerową,ale jak w przeddzień Oscarów sie nie pojawi to chyba nie wytrzymam i obejrzę TS.

ocenił(a) film na 9
simonjestcool

Ja też niestety trafiłam na tą nieszczęsną okrojoną wersję, tylko sobie smaka narobiłam :/ U mnie w mieście i tak nie będą tego filmu grali raczej :/

ocenił(a) film na 10
Uzi

Właśnie wróciłem z kina i... Szczerze mówiąc nie powalił mnie na kolana tym razem. Oczywiście jest rewelacyjny i pięknie zrobiony na dodatek i 10/10 to jedyna ocena jaką mogę dać, ale jednak jestem troszkę zawiedziony i do ulubionych nie dodam.

Podejrzewam jednak, że to moja wina. Widziałem ten film ledwie 3 tygodnie temu, bardzo mi wtedy w pamięć zapadł i siedział w pamięci po dziś dzień. Za dobrze go pamiętałem przez co miałem teraz problem z "wczuciem się". Obejrzę za rok i wtedy dam ocene ostateczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones