PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 953
oceny
7,7 10 1 90953
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Dziś byłem na przedpremierowym pokazie tego filmu w moim mieście. Niestety po ponad 2 godzinach projekcji film zerwał się i mimo starań (przynajmniej tak nam mówiono) nie udało się go obejrzeć do końca. Stąd moja prośba do osób, które widziały cały film. Co dzieje się po słowach "pastora" Kościoła Trzeciego Objawienia Eli - "Jestem fałszywym prorokiem. Boga nie ma"? (scena w prywatnej kręgielni). Na film wybiorę się dopiero po jego premierze, czyli za 2 tygodnie, a chciałbym wcześniej poznać jego zakończenie - bo bardzo mnie ono ciekawi... Proszę pomóżcie !!!

użytkownik usunięty
Pan_Li

SPOILER






Po wypowiedzenieu tych słów przez pastora Daniel uświadamia mu, że Ziemie które mu oferuje są już dawno suche i, że nie da się z nich nic więcej wycisnąć. Następnie dowiadujemy się, że pastor nie był taki święty na jakiego pozował, o czym sam mówi Danielowi.
Po tej rozmowie oboje zrywają się z miejsc. Daniel zaczyna rzucać kulami w pastora, trafia go w nogę, unieruchomiając chłopaka. Podchodzi no niego i zabija go uderzając w głowę kręglem. Po chwili przychodzi służący, któremu Daniel oświadcza: "Skończyłem".

ocenił(a) film na 9

WIELKIE DZIĘKI !

NO TO NIEZŁA MASAKRA !!!
CZYLI ILE MI UMKNĘŁO CZASU - TAK NA OKO???

ocenił(a) film na 9
Pan_Li

byłem tam gdzie ty(wrócilem na następny dzień obejrzec calosc), umknęło ci MAX 10 min, ale te 10 min to wielki popis Lewisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones