PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 869
ocen
7,7 10 1 90869
8,7 42
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

a zaraz po nim ,,Bulwar zachodzącego słońca". Szykuje sie prawdziwa kinowa uczta ;)

modfather_2

Szkoda, że jak zwykle dobre kino TVP puszcza w niedzielę w nocy...

użytkownik usunięty
Bissst

A to Wy wogole ogladacie filmy w telewizji? Ja juz dawno sobie darowalem.

użytkownik usunięty

:)
----------------------------------------------------------

modfather_2

dzięki za info ;-) dobrze, że bez reklam heh

Dorota_87

Oskarów w Jedynce nie będzie, ale wynagrodzili to widzom w 101%. Nie pamiętam kiedy ostatnio w tv pokazano tak świetny zestaw filmów. Prawdziwa uczta kinomana.

La_Pier

Ten weekend w ogóle był dobry pod względem puszczanych filmów w tv. A na zakończenie jeszcze taka uczta :)

tomasz_user

Wdzę, że sami smakosze tutaj.
Nie znam tego filmu, chciałem sprawdzić komenty. Przekonały mnie. Oglądam.

ocenił(a) film na 8
TurnMeOn

Witam ja również dołączam do grona smakoszy :)

kachakathia

wow! dobrze wiedzieć, że jeszcze "bulwar..." :)
na jedynce mozna ogladac, bo tych jakże irytujących reklam nie ma...
a "Aż poleje się krew" muszę sobie jeszcze raz obejrzeć, bo dzisiaj za poźno włączyłam :/ tak zerkam tylko ;) i już wiem, że Daniel znowu się spisał...

modfather_2

Właśnie... dlaczego zawsze fajne i pouczające filmy jakakolwiek TV puszcza przed 12 w nocy kiedy sie trzeba wyspać do pracy czy szkoły. Takie WARTOŚCIOWE filmy powinni puszczać po wieczorynce albo przed żeby młodzież też się uczyła do czego prowadzi żądza pieniądza i chciwość .
Bardzo dobry film i bardzo mnie wciągnął ,a postać tego kaznodzieji dała mi wiele do myślenia nad istotą kościoła i jego prawdziwej funkcji nawet w dzisiejszych czasach.

kubek1978

niecały, ale obejrzałam ;) wprawdzie miałam inne obowiązki, pracowałam przy komputerze, ale głowa cały czas w telewizor! mega wciągający, muszę obejrzeć raz jeszcze...
a do "bulwaru" nie dotrwałam, sen mnie pokonał :(
także nie udały mi się wczoraj seanse...
Nie wiecie czy leci dzisiaj coś godnego uwagi w telewizji?? ;) tylko na kanale bez reklam ;)

ocenił(a) film na 9
modfather_2

Oglądałem ten film wtedy - 10 lat temu. I dzisiaj obejrzałem po raz drugi.
Tamten wieczór był absolutnie niezapomniany i... po raz kolejny tęsknie za tamtą, lepszą telewizją. Film z tego co pamiętam był puszczany w cyklu "Wiesz co dobre", a były przecież także cykle "Kocham Kino" czy "Uczta Kinomana".
No i na koniec oczywista refleksja - kiedy te 10 lat minęło, ech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones